Zobacz wszystkie nasze oferty.
Korzystac z informacji na dole, aby znalezc nasze produkty.


Przegladaj wedlug kategorii
Tutaj w CM Group Sp. z o.o., tu jest nic dla nas większe znaczenie niż uzyskanie produktów ze źródła do miejsca docelowego, na czas i w dobrym stanie.

Ale biorąc pod uwagę złożoność międzynarodowego handlu, logistyki może być trudne.
Trwa, doświadczenie, szybkiego myślenia i kreatywności, aby pokonać wiele przeszkód, które stoją na drodze płynne dostawy. Nasz zespół ekspertów logistyki wielojęzycznych rozumie każdy kraj dokumentacji i wymagania zdrowotne. Dostarczamy niezwłocznie. Nasi klienci wiedzą, że mogą na nas polegać.
Przyjmujemy zamówienia w ilości palet. Oferowane ceny są cenami netto za 1 jednostkę towaru. W przypadku większych zamówień (1 ciężarówka) ceny mogą być negocjowane. Jeśli nie możesz znaleźć określonego produktu na naszej stronie internetowej, zadzwoń lub napisz do nas aby dowiedzieć się. Możemy poszukać produktu dla Ciebie po konkurencyjnej cenie.

Zbiorcze ładowanie / ręka jest możliwe, jeżeli są wymagane. Poza ceną netto, także pobierać opłatę za palet przy załadunku wyjątkiem zwrotów klientów lub wymiany palet. Możemy zapewnić Państwu ceny palecie telefoniczny lub mailowy kontakt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami
xxx
Copyright© 2017 CM Group Sp. z o.o., All Rights Reserved.
KRS Nr.: 0000567558  NIP Nr.: 6751521197Regon Nr.: 362065602